Besídka

• OI Developer

5. dubna jsme pozvali rodiče na besídku do hostince Na Rohu.

Žáci se na ni velmi těšili, zhotovili nové kulisy, připravili si obleky. Program se skládal z ukázek dětských filmů a pohádek. Žáci zahráli Krkonošskou pohádku Jak Trautenberka bolely zuby, O třech přadlenách, O budce, veršovanou Princeznička na bále, ukázku z filmu Jak vytrhnout velrybě stoličku. Zatancovali na známý hit Piti, piti, pa a Sladké mámení.

Na závěr všichni zazpívali písničku Pramen zdraví z Posázaví. Žáci i hosté si to moc užili, a prožili tak spolu krásné odpoledne.