ČOV Ostroměř

• OI Developer
  • 42

Ve čtvrtek 22.4. jsme se vypravili s celou školou do Ostroměře do čistírny odpadních vod.

Pan Bohuslav Pour žákům vysvětlil a popsal celý chod čistírny a odpovídal na zvídavé dotazy. Zpět jsme vyrazili kolem nádraží, kde jsme se ohřáli a posvačili v čekárně.

Bylo totiž chladno, místy mrholilo. Někteří proto hledali zpáteční spoj vlakem. Ten ale nebyl potřeba, cestou na hřeben už byli všichni dostatečně prohřátí a i počasí se umoudřilo. Všichni jsme v pořádku dorazili zpět rovnou do školní jídelny.

V družině se pak odpočívalo na žíněnkách :).