Nový školní rok 2021/2022

obrázek nenalezen
  • OI Developer
  • 47

1. září začal nový školní rok 2021/2022. Přivítali jsme 3 nové prvňačky, Anežku Bartoškovou, Šárku Senylníkovou, Nelu Študentovou a Elišku Zaňkovou, žákyni 4. ročníku.

Žákům byla představena Kateřina Slavíková. Nastoupila za Martinu Habrdovou, která odchází na mateřskou dovolenou. Nejdříve jsme se všichni seznámili, zazpívali jsme si a povídali si o akcích, které nás v nejbližší době čekají.

Novým žákyním a rodičům jsme přiblížili, jak to chodí u nás ve škole. Společně jsme si prohlédli školu. Žáci dostali učebnice a pracovní sešity, alespoň na chvíli se stavili ve školní družině, kam už se všichni těšili na své oblíbené hry a stavebnice a odešli domů, užít si posledního volného dne, než jim začnou školní povinnosti.