Rozsvěcení vánočního stromku

• OI Developer
  • 25

26. listopadu, den před první adventní nedělí, jsme se sešli společně s rodiči, prarodiči, přáteli a dalšími občany naší vsi, abychom se vánočně naladili a rozsvítili vánoční stromek na školní zahradě.

Děti ze školky i žáci ze školy měli připravené vánoční říkadla a písně. Žáci letos připravili neuvěřitelných 108 produktů na prodej na vánoční jarmark. Byly to svíčky, pečené müsli, potištěné plátěné tašky, čaj z bylin ze školní zahrady a mnoho dalšího. Z výtěžku z prodeje si pak po vzájemné dohodě něco zakoupí.