Zahájení školního roku 2022/2023

obrázek nenalezen
  • OI Developer
  • 42

Prvního září jsme se sešli v naší vojické škole, abychom společně s rodiči prvňáčků zahájili nový školní rok!

Přivítali jsme sedm nových žáků. Vojtěcha Adama, Tomáše Bílka, Soňu Francovou, Ondřeje Havlíčka, Adélu Makovcovou, Viktorii Pšeničkovou a Žofii Tatouškovou. Přišli dokonce i obyvatelé lesa Řáholce, Manka s Rumcajsem, a provedli žáky prvním školním dnem.

Celý letošní školní rok nás bude provázet projekt Cestujeme po České republice. Společně projedeme celou naši republiku, zastavíme se v každém kraji a vždy se něco nového naučíme. Rozšíříme tak žákům vědomosti, které získají hlavně v českém jazyce, prvouce, vlastivědě a přírodovědě.