Zahájení školního roku 2023/2024

4.9. jsme společně s rodiči prvňáčků zahájili nový školní rok. Letos jsme jich přivítali sedm - Nikol Bílkovou, Nikolu Janákovou, Samuela Jiravu, Marianu Mádlovou, Štěpána Nekvapila, Davida Soukupa a Anežku Šormovou. Aby pro ně byl první den příjemný, a také proto, že tento školní rok nás provází projekt Cesta dětí do staletí, jsme se sešli v pravěku!

číst více 14. 9. 2023
Přihlašování rodičů do uživatelského rozhraní

Návod na přihlášení najdete zde:

Přihlášení na web slouží k jednodušší orientaci a přepínání mezi aktualitami a fotografiemi MŠ/ ZŠ. Dále k upozornění na nově přidané články, případně k omlouvání dětí.

číst více 31. 8. 2023
Potřeby dětí do MŠ Vojice

číst více 25. 8. 2023
Výbava žáků ZŠ Vojice

V sekci Pro rodiče najdete informace k začátku školního roku.

číst více 22. 8. 2023
Naše každodenní činnosti IV.

číst více 17. 8. 2023
Děkujeme za lavice a stůl

Dětský lesík

Je krásný slunečný den a naše děti dokončily obrázky pro pana starostu Michala Poura a pana řezbáře Standu Kalvodu jako poděkování za krásné lavice a stůl, které nám zajistili do „dětského lesíka“, kam si v dopoledních hodinách chodíme hrát. Děti byly celé nadšené z masivních lavic a stolu a velmi pěkně doplnily předešlé lavice, které nám daroval pan Martin Tomeš i s krásnými budkami pro ptáčky a rozcestníkem. Děti se velmi rychle v nich zabydlely a s fantazií jim vlastní je včlenily do svých dětských her.

Děkujeme :)

číst více 17. 8. 2023