Den Země

Den Země jsme oslavili již v úterý 19.4. Žáci s nadšením posbírali po škole schovaný různorodý odpad a roztřídili ho do kategorií sklo, plast, papír, plech.

ČOV Ostroměř

Ve čtvrtek 22.4. jsme se vypravili s celou školou do Ostroměře do čistírny odpadních vod.

Chovatelský den

26.5. jsme vyrazili do Hořic do školního statku.

Výtvarka venku!

Nejen výtvarná výchova, ale i další předměty probíhají teď v naší bezva venkovní učebně.

Ovoce do škol

V rámci akce Ovoce do škol jsme obdrželi ochutnávkové koše ovoce a zeleniny, a tak jsme vyzkoušeli poznávat jednotlivé druhy pouze po chuti.

Recitační soutěž malotřídních škol

30.5. jsme vyrazili ráno do Hořic. V přednáškové místnosti za knihovnou se totiž konala recitační soutěž pro žáky malotřídních škol. Žáci byli rozděleni do 2 kategorií - 1.-3. ročník a 4.-5. ročník. Naši školu reprezentovali Anežka Bartošová a Vojtěch Laňar.

A co myslíte? No ano, vyhráli! Anežka první místo a Vojta třetí. Ještě jednou jim gratulujeme a jen tak dál.