Pečeme cukroví

Čertovský den v ZŠ

Martin na bílém koni

číst více 16. 8. 2023
Děkujeme za lavice a stůl

Dětský lesík

Je krásný slunečný den a naše děti dokončily obrázky pro pana starostu Michala Poura a pana řezbáře Standu Kalvodu jako poděkování za krásné lavice a stůl, které nám zajistili do „dětského lesíka“, kam si v dopoledních hodinách chodíme hrát. Děti byly celé nadšené z masivních lavic a stolu a velmi pěkně doplnily předešlé lavice, které nám daroval pan Martin Tomeš i s krásnými budkami pro ptáčky a rozcestníkem. Děti se velmi rychle v nich zabydlely a s fantazií jim vlastní je včlenily do svých dětských her.

Děkujeme :)